Tłumaczenia

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe – język niemiecki

Szczegółowa oferta

Jako wykwalifikowany filolog oraz tłumacz przysięgły, zajmuję się przede wszystkim tłumaczeniami. To najważniejsza usługa mojego biura tłumaczeń na Ursynowie w Warszawie. Podchodzę do swojej pracy z ogromną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Za każdym razem staram się, aby tłumaczenie było nie tylko merytorycznie dokładne, lecz także zrozumiałe dla czytającego.

Tłumaczenia pisemne

Wśród tłumaczeń pisemnych proponuję zwykłe, ale ponieważ posiadam uprawnienia tłumacza przysięgłego języka niemieckiego z wpisem w Ministerstwie Sprawiedliwości, oferuję także tłumaczenia przysięgłe. Na stronę tłumaczenia zwykłego (nieuwierzytelnionego) składa się 1800 znaków, zaś strona tłumaczenia uwierzytelnionego to 1125 znaków.

Tłumaczenie ustne

Oferuję tłumaczenia ustne konsekutywne. Jest to typ przekładu, gdzie tłumacz najpierw słucha fragmentu wystąpienia prelegenta, po czym sam zabiera głos, tłumacząc wypowiedź mówcy na dany język. Zajmuję się także przekładami szeptanymi. Jest to specyficzna forma tłumaczenia symultanicznego – tłumaczenie powstaje z minimalnym opóźnieniem do komunikatu wyjściowego. Jest to tłumaczenie, które odbywa się w bezpośrednim kontakcie z odbiorcą. Do tego typu pracy nie są wymagane żadne urządzenia techniczne, zaleca się je podczas spotkań w mniejszych grupach roboczych. Ceny za tłumaczenia ustne ustalane są indywidualnie.

Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań.

Kontakt

MAWIL

Adres

ul. Wańkowicza 4/10
02-796 Warszawa

Telefon

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez firmę MAWIL, zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE L nr. 119, str.1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U 2002 nr 144 poz.1204 ze zm)